Про це повідомляє Дружбівська міська рада

Цьогоріч Дружбівська футбольна команда приймала участь в обласній першості з футболу серед команд першої ліги.

Після чотирьохмісячної боротьби на футбольних полях Сумщини наша команда виборола право грати у фінальному поєдинку. Матч, який відбувся 12.11.2022 на стадіоні с.Токарі викликав величезний інтерес серед фахівців та вболівальників. Цього разу дружбівцям протистояв «Аграрник-Авангард» з Білопілля.

Гра почалася атаками аграріїв, які постійно шукали шляхи до воріт дружбівців. Наші гравці не знітилися та відповідали гострими контратаками. Вже на 3-й хвилині суперники збили Мірошніченка у своєму карному майданчику. 100% пенальті, але суддя проігнорував цей випадок. Ще раз Анатолій до перерви потурбував воротаря номінальних господарів, коли метрів з 25-ти зі штрафного послав м’яч під перекладину, але білопільців врятував воротар. До перерви рахунок відкритий не був.

В середині другої половини гри білопільці вдало розіграли штрафний. Невдовзі після швидкої атаки дружбівців Мірошніченку вдалося зрівняти рахунок. Далі стався ключовий момент у цьому матчі. У карному майданчику дружбівські захисники порушили правила у боротьбі з нападаючим. Вирок судді – пенальті і червона карта нашому захиснику. Вдруге наші зрівняли рахунок, граючи в десятьох, після розіграшу кутового відзначився Зикунов. В подальшому гра перемістилась на половину поля дружбівців. В ході однієї з атак білопільців грубо помилились захисник та воротар, внаслідок чого нападаючий білопільців вивів свою команду вперед – 3:2.

До кінця гри рахунок змінювався ще 2 рази на користь аграріїв. Загалом дружбівці не зважаючи на поразку показали добротну гру та зайняли ІІ місце в Чемпіонаті області.